JUNIOR NÁKUPČÍ | 5 týdnů dovolené

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
2-13-346268
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat pro největší český řetězec, který se zabývá prodejem potřeb pro dům, byt a zahradu. Orientujete se v oblasti nákupu? Máme pozici pro Vás:

JUNIOR NÁKUPČÍ

Co bude Vaší náplní práce:

  • odpovědnost za svěřený sortiment v oddělení "bydlení"
  • výběr vhodného sortimentu a následná komunikace s dodavateli
  • pravidelná interní komunikace s ostatními odděleními
  • příprava a vyhodnocování reportů a přehledů
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • dobrá znalost Excelu
  • organizační schopnosti a komunikační dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost profesního růstu