Junior Business Developer Brno

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-5-348681
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s business developmentem a svět realit Ti není cizí? Zároveň se dokážeš plynně domluvit anglicky? V tom případě máme pracovní nabídku právě pro Tebe!

Pro brněnskou pobočku nizozemské developerské společnosti hledáme vhodné kandidáty na pozici: Junior Business Developer Brno.

Tvojí náplní práce bude:

  • hledání vhodných nájemců především pro kancelářské portfolio budov
  • prezentace společnosti a jejich aktuálních projektů
  • vyjednávání s existujícími a potenciálními klienty
  • péče o stávající klienty
Požadavky

Co požadujeme?

  • pozice vhodná pro absolventy vysokých škol nebo těsně před ukončením vysokoškolského studia
  • schopnost komunikovat a vést jednání v anglickém jazyce nutností
  • alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
  • studium nejlépe obchodního zaměření
  • zkušenost z oblasti realit výhodou

Skvělá příležitost k nastartování a růstu kariéry v úspěšné mezinárodní a stabilní společnosti.

Buď součástí dynamického, temperamentního a talentovaného týmu.