Junior Back office Manager

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
19-12-339881
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již zkušenosti s administrativou a nemáte problém komunikovat v angličtině? Preferujete práci v klidném a přátelském prostředí rodinné firmy?
Dokážete pracovat samostatně a jste zodpovědní?
Chcete občas pracovat formou home office?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici "Junior back office manager"!

Vaším denním chlebem bude:

* Příjem a zpracování objednávek a fakturace
* Komunikace s centrálou v zahraničí
* Zadávání dat do systému, práce v systému SAP
* Plánování a kontrola zásob a příprava objednávek
* Řešení nejasností, reklamací
* Zastřešení logistiky - kontrola a zajištění přepravy zboží
* Správa sociálních sítí a webu
* Ad hoc administrativa

Lokalita: Praha 5
Mzda: 32 - 37000 Kč/měs.
Nástup: IHNED!

Požadavky

* Dobrá znalost anglického jazyka pro komunikaci na denní bázi
* Uživatelská znalost MS Office
* Předchozí praxe s administrativou/back office
* Zkušenost se systémem SAP výhodou, nikoliv podmínkou

Benefity

* 5 týdnů dovolené
* Home Office - klidně každý týden:)
* Vlastní kancelář
* Sick days
* Stravenky
* Firemní akce v zahraničí
* A další