IT TALENT SOURCER part-time - Interní HR, 200-250 Kč/h

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
200 - 250 Kč
Referenční číslo
13-14-370697
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost z pozice Talent Sourcera/Researchera?

Máte zkušenost s náborem na IT pozice a znáte IT terminologii?

Hovoříte anglicky na pokročilé úrovni a můžete pracovat min. 20h/týdně?

Pokud ano, budeme se těšit na Vaše CV, jelikož právě obsazujeme pozici IT TALENT SOURCER/RESEARCHER v interním HR oddělení mezinárodní společnosti.

Vaším úkolem bude:

  • Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů na IT pozice
  • Využívání sociálních sítí, pracovních portálů a dalších online nástrojů pro vyhledávání těch správných lidí
  • Hledání nových zdrojů a příležitostí, kde správné uchazeče najít
  • Selekce CV a prescreening kandidátů
  • Telefonická a e- mailová komunikace s kandidáty
  • Organizace pohovorů
  • Aktualizace databáze
  • Podpora náborového týmu a další související činnosti
  • Spolupráce na Employer Branding aktivitách a projektech

Mzda: 200 - 250 Kč/m (dle zkušeností)

Smlouva na dobu určitou půl roku s možností dalšího prodloužení.

Flexibilní pracovní doba - min. 20h/týdně.

Lokalita: Praha 7 - Holešovice

Nástup: Ihned

Požadavky
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • AJ na dobré úrovni
  • Znalost IT terminologie
  • Dobrá orientace na soc. sítích, pracovních portálech
  • Tah na branku a kreativita
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost i Home office (po dobu Covid pandemie plný home-office)