IT SUPPORT SPECIALIST vhodné pro absolventy

Referenční číslo
12-10-340692
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Absolventi pozor! Berte tuto pozici jako možnost dostat se do zajímavé IT firmy, kde se rozkoukáte, zjistíte, co vás baví, naučíte se nové věci a třeba časem kariérně porostete.

Na začátku budete:
- registrovat a řešit zákaznické požadavky
- denně řešitdesítky drobných lapálií a budete se starat o to, aby zákazníkům všechny systémy běžely, jak mají
- testování aplikací, nástrojů a jejich implementace

Požadavky

- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - práce ve 12 hodinových směnách, krátký - dlouhý týden
- VŠ/SŠ technického zaměření, pozitivní vztah k IT
- spolehlivost a pečlivost

Benefity

- obědy přímo ve firmě, případně stravenky
- dovolená nad rámec zákonné normy (motivační program podle odpracovaných let ve firmě)
- placené profesní kurzy, certifikace na zvýšení znalostí v oboru
- čerstvé ovoce a zelenina každý den
- jazykové kurzy
- podpora sportu a volnočasových aktivit
- zázemí pro cestu do práce na kole
- společenské a sportovní firemní akce