INŽENÝR/KA VE STAVEBNICTVÍ | POZEMNÍ STAVBY

Referenční číslo
11-5-400391-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte ukončené VŠ vzdělání v oboru stavebnictví a zkušenosti s vedením projektů pozemních staveb? Výborně! Potom hledám právě Vás!

Co bude Vaší hlavní náplní práce na pozici INŽENÝR/KA POZEMNÍCH STAVEB?

  • vedení projektů pozemních staveb
  • koncepční návrhy staveb s ohledem na požadavky investora
  • řízení a kontrola práce svěřeného týmu
  • koordinace projektantů
  • nasazování moderních technologií v projektování
  • sledování nových trendů ve stavebnictví a jejich využívání
  • udržování přehledu o platných normách a jiných předpisech v oboru pozemních staveb
  • komunikace se zástupci investora, správci a úřady
  • plnění svěřených úkolů
Požadavky
  • VŠ se stavebním zaměřením
  • min. 5 let praxe v oboru
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
  • doporučená autorizace v oboru pozemní stavby
  • znalost práce v Autodesk, AutoCAD podmínkou
  • znalost práce v REVIT - výhodou
  • výborné organizační a koordinační schopnosti
  • ŘP skupiny B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny/bonusy
  • příspěvek na stravování paušálem
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • Multisport karta, příspěvek na sport a kulturu (Skipasy, permanentky, vstupenky)
  • slevy u obchodníků, zvýhodněné tarify
  • firemní akce (vánoční, podzimní, sportovní)
  • možnost profesního rozvoje
  • jazykové kurzy