Instrumentář/ka (pro absolventy)

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
19-14-345177
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi čerstvý absolvent hledající pracovní příležitost nebo chceš využít svých zkušeností ze zdravotnického průmyslu v novém prostředí?

Chceš být součástí atraktivního brandu, který se specializuje na stomatologii a působí v centru Prahy?

Náplň práce:

  • vedení zdravotní dokumentace
  • péče o pacienty v době přítomnosti na klinice
  • spolupráce s recepcí a lékaři během vyšetřování pacientů
  • příprava a pooperační péče o pacienta u ambulantních výkonů
  • poskytování klientského péče na vysoké úrovni

Místo výkonu práce: Praha Žižkov

Požadavky
  • VOŠ (zdravotní sestra nebo zdravotnický asistent)
  • výborná znalost českého jazyka
  • znalost dalšího jazyka (výhodou) např. RUS, AJ
  • nadstandardní přístup ke klientům a empatii
Benefity
  • 4 týdny dovolené
  • 3 sick days
  • atraktivní bonusová složka
  • školení v rámci zaměstnání (kurzy)
  • slevy na služby stomatologie a estetické mediciny