ICT Solutions Business Consultant

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
70 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
16-23-370497
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Skvělá příležitost pro ty z Vás, kteří máte zkušenosti s prodejem ICT a pokročilé znalosti Cloudových řešení a MSF produktů.

Zároveň Vás baví a umíte chodit ve stvětě businessu a IT a rádi tyto světy propojujete?

Pro našeho předního klienta, globálně známou a úspěšnou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici ICT Solutions Business Consultant.

Ozvěte se nám!

Co bude Vaší hlavní náplní práce?

  • Zodpovědnost za definici růstových iniciativ a vyhledávání obchodních příležitostí v oblastech Microsoft O365/M365 příp. Azure.
  • Zodpovědnost za tvorbu a řízeni pipeline ve svěřené oblasti včetně generovaní nových obchodních příležitostí – profesionální znalost Account business planning procesu.
  • Konzultovat navrhované byznys řešení se zákazníky a definovat u nich nové růstové iniciativy ve svěřené oblasti ve spolupráci obchodním a projektovým týmem
  • Rozvoj znalostí trhu a konkurenčního prostředí i konkurenčních technologií.
  • Tvorba nabídek a spolupráce s pre-sales týmem při přípravě a prezentaci obchodních nabídek.
  • Spolupráce s technickými a obchodními partnery pro danou oblast. Úzká spolupráce se Solution architektem.
Požadavky
  • VŠ vzdělání nejlépe technického/IT směru
  • Zkušenosti s prodejem ICT
  • Výborná znalost Cloud, MSF produktům (assessment/ modern Work place)
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti v ČJ a AJ
  • Minimálně 5 let praxe na obdobné pozici v prodeji/konzultanství Cloud řešení (MS Azure, o365, m365 atd.)
  • Zkušenosti s migrací cloudových řešení, O365, Windows řízenými službami, storage, bezpečn. produktů.
  • Zkušenosti s prodejem/konzultacemi strategických technologií, podnikových aplikací příp. jinými cloud službami
  • Dobrá znalost ICT trhu, všeobecný přehled o situaci na trhu
  • Orientace na zákazníka, zjištění potřeb, důvěryhodnost, schopnost přesvědčit o produktu, najít benefity pro zákazníka
  • Schopnost vyjednávání s top managementem velkých nadnárodních firem
  • Analytické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusový systém odměn
  • 2 dny osobního volna
  • Stravenky v hodnotě 115 Kč
  • Benefity v hodnotě 10 000 Kč ročně
  • Mobilní telefon dle výběru
  • Zaměstnanecký tarif za pár korun
  • Multisport karta
  • Penzijní připojištění
  • Slevy na nákup zboží a produktů
  • Služby z oblasti sportu a kultury, příspěvky na dopravu, dovolenou nebo jazykové kurzy
  • Zdravotní péče ve smluvním zdravotním centru