HW Specialist

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-30-335083
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vzdělání v oboru elektro nebo informačních technologií? Zajímáte se o PC hardware? Orientujete se v prostředí Windows?

Paráda! Pro svého významného klienta, jehož kanceláře sídlí přímo v centru Plzně hledáme IT SPECIALISTU - HW! Neváhejte a přihlaste se! Dáváme šance i ABSOLVENTŮM!

A co budete mít na starosti?

  • instalaci a konfiguraci řídících systémů
  • instalaci a konfiguraci vizualizačního software pro řídící systémy (HMI)
  • instalace a konfigurace Windows serverů/klientů v doménovém prostředí
  • konfiguraci switchů a firewallů v projektových sítích
  • instalaci antivirového a zálohovacího řešení
  • testování nových verzí
  • virtualizace v prostředí VMware, HyperV
  • aplikaci pravidel kybernetické bezpečnosti
  • občasné pracovní cesty do zahraničí
Požadavky
  • vzdělání elektro nebo IT
  • zájem o PC hardware a síťové prostředí obecně
  • aktivní angličtina – úroveň min.B1
  • orientace v prostředí Windows výhodou (administrace serverů, AD, DNS, GPO)
  • základní znalost počítačových sítí – konfigurace firewallů, switchů
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • moderní jazykové kurzy
  • školení a profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
  • práce s moderními technologiemi
  • firemní akce (team building)
  • možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)
  • vlastní parkovací místo v budově (pro zaměstnance mimo Ostravu)