HR Generalista/-ka

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
9-14-365831
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud Tě baví více administrativní a analytická část HR než nábor, pak pracovní pozice HR Generalista/-ka je pro Tebe správnou volbou.

Co Ti můžeme nabídnout?

Uplatnění zkušeností v oblasti personalistiky a další vzdělávání v této sféře, aktivní využití anglického jazyka + možnost pracovat v přátelském kolektivu.

Smlouvu na dobu neurčitou!

Budeš mít na starosti perosnální agendu, komunikaci se zaměstnanci, komunikaci s různými institucemi, reporting, přípravu podkladů pro mzdy a mnoho dalšího...

Požadavky
  • min SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Komunikativní AJ
  • Praxe z výrobní společnosti výhodou (automotive výhodou)
  • MS Office - důraz na Excel
  • Orientace v zákoníku práce
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti