HR BUSINESS PARTNER|AŽ 50 000 KČ|

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-12-346369
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Příležitost pro šikové personalisty ve výrobní společnosti. Staňte se naším HR BUSINESS PARTNEREM a staňte se součástí týmu interního týmu HR.

Budou se Vám hodit zkušenosti z personální oblasti výrobní společnosti, anglický jazyk a odvaha ke změně. HR BUSINESS PARTNER, příležitost právě pro Vás.

Náplň práce:

  • Kooperace v rámci menšího týmu
  • Tvorba HR procesů, strategií, jejich optimalizace, zfektivnění
  • Zajištění náboru, hodnocení zaměstnanců a jejich motivace, zajištění pracovně-právní agendy
  • Zpracování HR reportingu a analýz
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikační úrovni -v mezinárodní společnosti je nutností
  • zkušenosti s náborem a personalistikou ve výrobní společnosti podmínkou
  • znalost a orientace v zákoníku práce
  • analytické a systémové myšlení, flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • finanční prémie - osobní ohodnocení na základě výkonu
  • příplatky na stravování (stravenky)
  • životní a penzijní připojištění
  • možnosti dalšího vzdělávání a růstu
  • práce v moderní a rostoucí společnosti

a další benefity...