HR business partner

Plný úvazek
Částečný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-14-348354
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pestrou práci v oblasti HR? Hledáme šikovného business partnera, který bude zaštiťovat následující:

  • účast na pravidelných provozních poradách
  • engagement zaměstnanců provozu
  • zaštítění agendy benefitů a vzdělávání pro celou společnost
  • talent& development management
  • úzká spolupráce s personálně-mzdovým oddělením, HR specialisty a liniovými manažery
  • definice a implementace HR projektů a procesů
  • podpora regionálního vedení provozu společnosti ve všech personálních otázkách

Můžete se u nás tedy těšit na různorodou a pestrou práci, která Vás zaručeně bude bavit!

Lokalita Praha 7

Nástup ihned

Požadavky
  • Předchozí zkušenosti s podobnou pozicí alespoň 3 rok
  • Angličtina na pokročilé úrovni - komunikace v AJ se zahraničím slovem i písmem
  • Dobré organizační schopnosti a smysl pro detail
  • Zkušenosti ideálně z retailu či gastronomie
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy
  • možnost flexibility a home office
  • hrazené občerstvení
  • firemní automobil
  • služební telefon i pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní připojištění