HR Administrator, Prague 4

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
13-14-348429
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte příležitost v rámci mezinárodní společnosti? Zajímá vás oblast HR?

Pokud hovoříte českým, anglickým a ruským jazykem, pokračujte ve čtení!

Staňte se novým kolegou v mezinárodní společnosti na pozici HR Administrator a získejte možnost podílet se na přeshraničních projektech v rámci GDPR a HR legislativy a dalších pracovně právních záležitostí. Komunikovat budete moci v češtině a také angličtině a ruštině.

Jako HR Administrator budete zodpovídat za následující:

  • podpora HR Services týmu
  • Komunikace se zaměstnanci, manažery a HR oddělením
  • Eskalace složitých záležistostí na nadřízené
  • Administrativa v rámci HR oddělení
  • Kontrola smluv a dalších dokumentů
  • Práce na GDPR projektech a spojené administrativě

Nástup: IHNED

Smlouva na 1 rok s možností prodloužení

Požadavky
  • Plynulá komunikace v českém, anglickém a ruském jazyce
  • Zkušenost z HR nebo zákaznického servisu
  • Zájem o problematiku GDPR
  • Zkušenost práce se SAP či jiným interním systémem velkou výhodou
  • Skvělé komunikační dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 Sick days
  • Stravenky (100 CZK)
  • Referral bonus
  • Multisport karty
  • Občerstvení v kanceláři
  • Práce na zajímavých mezinárodních projektech