Hledáme Serizovače, operátory CNC, NC strojů, techniky

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
3-21-328466
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci v Brně a okolí? Cítíte, že je ten správny čas pro změnu? Chcete práci, která má smysl? Chcete konečne dostat příležitost ukázat, co ve Vás je? A být taky adekvátně ohodnocen?

Tak hledáme právě Vás - začátečníky i zkušené!!! Seřizovače, CNCčkaře, Soustružníky kovů, Pracovníky na obsluhu strojů, Frézaře, Brusiče i Zámočníky. Neděláme rozdíly! Posnažíme se Vám najít práci šitou přímo pro Vás!

Máte:

  • praxi na CNC nebo obráběcích strojích?
  • umíte číst ve výkresové dokumentaci?
  • umíte pracovat s mikrometrem nebo posuvným měřídkem?
  • jsou Vám známa pojmy soustruh, frézka, bruska, CNC, NC nebo konvenční soustružnícke stroje?
  • umíte některý z programovacích jazyků (CNC FANUC, Sinumeric...),

Nečekejte a zašlete nám životopis!

Požadavky

Očekávame:

  • středoškolské technické vzdělání nebo strojírenskí zaměření
  • praxe na CNC strojích nebo obráběcích strojích je velkou výhodou
  • čtení ve výkresové dokumentaci je pro Vás brnkačka
  • umíte pracovat s mikrometrem a dalšími měřidly
  • ovládate některý z programovacích jazyků (CNC FANUC aj.)
  • výhodou je umít seřídit funkci stroje, nastavit parametry, vybrat nástroje, upnout a vyrovnat obráběné části materiálu
Benefity

Práce v silné mezinárodní společnosti

25 dní dovolené

13. plat

Výkonnostní bonusy

Příspěvek na stravování

a mnoha jiného