Hlavní účetní - rodinná společnost

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 78 000 Kč
Referenční číslo
19-7-368635
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás účetnictví a čísla? Chcete být osobou zodpovědnou za účetní oddělení?

Máte ideálně komplexní účetní znalost?

Preferujete menší, rodinnou společnost s možností práce z domu?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici: Hlavní účetní.

Vaše hlavní zodpovědnost na pozici Hlavní účetní:

  • Vedení účetního týmu
  • Komplexní vedení účetnictví vč. mezd
  • Měsíční, kvartální a roční závěrky včetně reportingu dle zadání
  • Ročním přiznání k dani z příjmu PO a FO
  • Inventurní soupisky
  • Měsíční daňové přiznání DPH, souhrnné a kontrolní hlášení
  • Kontrola správnosti provedených účetních operací
  • Dohled nad evidencí hmotného a nehmotného majetku a zásob
  • Příprava pokladů a shromažďování podkladů pro audit
  • Komunikace s daňovým poradcem a s institucemi státní správy

Lokalita: Praha 5

Možnost práce na IČO

Požadavky
  • Zkušenost s vedením účetnictví
  • Pokročilá znalost anglického jazyka - komunikace se zahraničím
  • Znalost MS Office, zejména MS Excel
  • Zkušenost se systémem Pohoda - výhodou
Benefity
  • Finanční odměny
  • Možnost práce z domova
  • Prostředí rodinné společnosti
  • Školení, kurzy