Fyzik - vývoj

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
11-30-339772
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte VŠ vzdělání se zaměřením na fyziku, optiku, materiály či v příbuzném oboru a chcete se dále kariérně rozvíjet v oboru?

Právě obsazujeme pozici FYZIK do vývojového oddělení!

Co u nás budete mít na starosti?
- vývoj a testování optických aplikací v oblasti detektorů ionizujícího záření - komplexních zobrazovacích systémů
- testování a zavádění nových výrobků/komponent v oblasti scintilačních materiálů
- spolupráce na přípravě nových výrobních technologiích v souvislosti s vyvinutými typy nových zobrazovacích systémů
- tvorba technické dokumentace přípravků a layoutů ve spolupráci s konstrukcí
- odpovědnost za proveditelnost výroby
- identifikace a řešení problémů ve výrobě

Ať už jste absolvent VŠ anebo zkušený vývojář, neváhejte se ozvat!

Mzda: 40-65 000 Kč dle zkušeností

Lokalita: Turnov

Požadavky

* VŠ vzdělání v oboru fyziky, optiky, optoelektroniky, fyzikální elektroniky, materiálového inženýrství či v příbuzných oborech
* AJ na úrovni min. B1
* analytický přístup, systematičnost
* práce v týmu
* zkušenosti s projektovým řízením vítány

Benefity

* Pružná pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* Penzijní / životní pojištění
* Stravenky
* Zvýhodněné tarify od Vodafonu
* Výběr nápojů na pracovišti
* Očkování
* Bezproblémové parkování