Finanční účetní

Referenční číslo
8-7-356195
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do rodinné firmy se sídlem v Jirkově hledám finanční účetní. Pokud máte dlouholeté zkušenosti na obdobné pozici, neváhejte mi zaslat svůj životopis.

Činnosti a odpovědnosti:

  • zaúčtování schválených faktur došlých
  • zaúčtování, vystavení a odeslání faktur vydaných
  • kontrola správnosti faktur
  • zpracování e-factoringu
  • měsíční zpracování a odeslání hlášení o pohybu zboží v EU Celnímu úřadu
  • kontrola a urgence neuhrazených pohledávek
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • fyzická inventura majetku společnosti

Později po zaučení se budete podílet na :

  • sestavování měsíčního přiznání k DPH a KH
  • příprava plateb do bankovních systémů
  • účtování interních účetních operací
  • účtování závěrkových operací
  • zpracování služebních cest zaměstnanců,….
Požadavky
  • SŠ/ VŠ
  • min. 10 let praxe ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost US GAAP výhodou
  • znalost excel na pokročilé úrovni
  • ambice se vzdělávat a růst
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, preciznost, ochotu učit se novým věcěm
Benefity
  • přátelské rodinné prostředí
  • stravenky (THP - 60 Kč, lidé pracující na směny 80 Kč)
  • pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy
  • po 3 letech u společnosti dovolená navíc