FINANČNÍ ŘEDITEL, Jihočeský kraj!

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
7-3-354223
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného FINANČNÍHO ŘEDITELE, který může nabídnout praxi v řízení finančního a ekonomického úseku výrobní firmy!

Náplň práce:

  • vedení oddělení - logistika, personalistika, ekonomické a finanční (cca 8 přímých podřízených)
  • uzavírání pracovních poměrů
  • vypracování zásadních cílů v řízení financování a ekonomiky společnosti
  • zpracování existujících kalkulací
  • stanovení limitů materiálů, polotovarů, nedokončené výroby, náhradních dílů apod.
  • vedení podkladů pro fakturaci
  • styk s finančními ústavy, úřady, státními orgány
  • zodpovědnost za dodržování pracovněprávních předpisů
  • zodpovědnost za informační výsledky společnosti
  • vypracování finančního plánu společnosti
  • zodpovědnost za řádné vedení všech účetních dokladů
  • náměty a připomínky k rozvoji společnosti
Požadavky
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici finančního ředitele ve výrobní společnosti (min. 3 roky), obecná praxe v oblasti financí 10 let
  • zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • komunikativní znalost AJ (není na denní bázi)
  • relokační balíček (k dispozici byt s částečně dotovaným nájmem)
  • služební vůz i k soukromým účelům (Škoda Suberb)
  • pružná pracovní doba s možností 1 dne v týdnu formou HO
  • smlouva na dobu neurčitou s 6 měsíční zkušební dobou