FINANČNÍ ŘEDITEL

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
9-11-345800
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme finančního ředitele, který má zkušenosti s vedením menšího týmu, má zkušenosti z výrobní společnosti a domluví se bez problémů německy. Že jste člověkem na svém místě? V tom případě není na co čekat, dejte o sobě vědět a probereme podrobnosti.

Na začátku potřebujete vědět, že se pozice finančního ředitele nachází v Plzni. Budete mít pod sebou tým 10 zaměstnanců (controlling, účetnictví) a budete mít na starosti veškeré podnikohospodářské oblasti.

Vaším úkolem bude příprava podnikových strategií, sledování nákladů, redukce podnikových rizik, sestavování budgetů a potřebných analýz.

Požadavky
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti z pozice finančního ředitele ve výrobní společnosti (vedení oddělení financí i controllingu)
  • výborná znalost německého jazyka + anglický jazyk výhodou
  • znalost MS Office, SAP
  • výborné analytické myšlení a komunikační schopnosti
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • roční odměna 10% ze mzdy
  • smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • jazykový kurz NJ či AJ
  • mobilní telefon, PC