Finanční manažer - MIMO AUTOMOTIVE

Referenční číslo
11-3-347690
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti řízení podnikových financí? Chcete se uplatnit v mezinárodní firmě mimo oblast automotive?

Právě hledáme FINANČNÍHO MANAŽERA.

Na této pozici budete:

  • zajišťovat chod finančního oddělení
  • tvořit analýzy, provádět controlling
  • připravovat a zodpovídat za roční plán, jeho aktualizace
  • plánovat cash flow
  • zpracovávat měsíční a roční závěrky, komunikovat s úřady
  • spravovat agendu pohledávek, cen a cenových nabídek v systému
Požadavky
  • min. bakalářské vzdělání ekonomického zaměření
  • praxe v oblasti řízení financí min. 2 roky
  • angličtina pro denní komunikaci (mluvená, psaná forma)
  • velmi dobrá orientace v účetnictví, problematice podnikových financí, controllingu, aj.
  • znalost účetních standardů - českých i mezinárodních (IFRS)
  • schopnost řídit a motivovat tým zaměstnanců
  • samostatnost, tah na branku, proaktivita
  • komunikační a organizační dovednosti
  • spolehlivost
  • aktivní řidič - sk. B
Benefity
  • zajímavá a samostatná práce
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • stabilita pracovního týmu
  • dobré pracovní podmínky a ohodnocení