Finanční manager/ka

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
19-7-361679
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete být součástí mezinárodní firmy a přitom si užívat výhod rodinného prostředí menší společnosti? Jste zkušená/ý účetní s přesahem do controllingu?

Pokud ano, je tato role jak stvořená pro Vás!

Pro naši mezinárodní společnost působící v technickém oboru hledáme finančního managera/finanční managerku. Co u nás rozhodně využijete:

  • znalost podvojného účetnictví
  • příprava podkladů pro mzdy
  • fakturování
  • koordinace menšího týmu
  • dobrá znalost Excelu - makra ale nepotřebujeme
  • reporting, analýzy, budgeting
  • komunikace v AJ na pravidelné bázi - reportujeme i do zahraničí
  • a mnoho dalšího!

Hledáme člověka se selským rozumem, který bude aktivně vyhledávat rizika i nové příležitosti a přinese do našeho oddělení nový a svěží vítr.

Nástup dohodou

Lokalita Kladensko

Požadavky
  • VŠ nejlépe ekonomického směru
  • komunikativní znalost AJ - reportování a pravidelné porady se zahraničím, schopnost v AJ obhájit své výsledky
  • pokročilá znalost Excelu
  • zkušenost z obdobné pozice velká výhoda
  • řp sk. B výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování - 100 Kč stravenky
  • pravidelné navyšování mzdy
  • osobní automobil i k soukromému užití
  • jazykové kurzy
  • vzdělávací aktivity
  • relaxační program
  • firemní večírky
  • občerstvení na pracovišti