FINANČNÍ KONTROLER - Tachovsko

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-11-347623
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zájemce se zkušenostmi v oblasti controllingu a komunikativní angličtinou. Pokud jste doteď zvažovali zajímavou pracovní příležitost, máme ji zde pro Vás - FINANČNÍ KONTROLER.

Budete mít na starosti:

  • Zodpovědnost za správnost účtování, za evidenci a archivaci účetních dokladů
  • Kontrola správnosti a úplnost účetních dokladů a ostatních dokumentů spojených s chodem finančního úseku
  • Poskytování informací ke zpracování podkladů pro účetní a daňové výkazy podniku
  • Měsíční závěrkové práce a přípravu reportingu
  • Příprava reportingu klíčových finančních indikátorů (KPIs)
  • Komunikace s externími dodavateli, odběrateli a finančními institucemi
Požadavky
  • SŠ/ VŠ ekonomického zaměření
  • min. 5 let v controllingu
  • analytické myšlení, pečlivost a samostatnost
  • znalost českých a mezinárodních účetních standardů, controllingu, postupů tvorby kalkulací, rozpočtů a ekonomických rozvah
  • pokročilá znalost anglického jazyka, denní využití
  • MS Excel pokročile, MS Access výhodou
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • kafeterie 12 000 Kč ročně dle odpracované doby
  • bonus za docházku 2 000 Kč
  • bonus za produktivitu a kvalitu 0 – 3 500 Kč