FINANČNÍ CONTROLLER

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
6-11-341485
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš už nějakou praxi v controllingu? Domluvíš se anglicky? Pak je na čase zvednout konečně kotvy a podívat se k nám! Jsme silná nadnárodní společnost, která posiluje oddělení controllingu! Buď součástí moderního controllingového týmu!

- koordinace finančního plánování, budget management, atd.
- sběr, sumarizace a interpretace finančních dat
- monitoring provozních výsledků
- plánování rozpočtu
- nastavení dlouhodobého bussines plánu
- srovnání aktuálního výkonu oproti plánům a standardům

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Plynulá AJ
- Znalost mechanismů controllingu
- MS Office (Excel)
- Zkušenost z výrobní firmy VÝHODOU
- ŘP sk. B.

Benefity

- 5 týdnů dovolená
- 13. plat
- příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- možnost profesního růstu
- opravdu široký výběr volnočasových aktivit a vstupenek na různé sportovní i rodinné akce