FINANČNÍ ANALYTIK/ČKA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
16-11-327508
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • finanční controlling výrobního závodu s důrazem na podnikové náklady
  • týdenní /měsíční reporting, forecasting, podílení se na tvorbě rozpočtů
  • spolupráce při měsíční/roční závěrce
  • podílení se na rozvoji a zlepšování finančních procesů a jejich dokumentace
  • řešení ad-hoc požadavků (reporty, analýzy, cenotvorba)
  • spolupráce s centrálou zejména v oblastech tvorby cen a rozvoji ERP systému
  • kalkulace standardních nákladů a jejich údržba v ERP systému
  • spolupráce napříč všemi odděleními závodu, zejména v oblastech finančních
Požadavky
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 roky pracovní zkušenosti na obdobné pozici
  • analytické a ekonomické myšlení, zaměření na detail
  • samostatnost, důslednost, zodpovědnost, rozhodnost
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (častá komunikace s centrálou v Irsku)
  • pokročilou znalost MS Excel
  • zkušenosti s ERP systémy, výhodu praxe v korporátní společnosti
Benefity
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování přímo ve firmě
  • Dotovaná cena kávy a nápojů 2-8 Kč
  • Výhodné telefonní tarify
  • Časté firemní akce pro zaměstnance
  • Bezplatné jazykové kurzy pro zaměstnance v místě pracoviště (angličtina, němčina, španělština, francouzština)
  • Možnost očkování (chřipka, encefalitida)