Finanční analytik s angličtinou! Školení zajištěno!

Referenční číslo
20-11-344140
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš po studiu a nechceš jen rutinní práci v účetnictví? Hledáš výzvu, kde uplatníš nejen teorii ze školy, ale i selský rozum? Staň se Finančním analytikem a odstartuj svou kariéru!

Hlavní náplň práce:

  • Spolupráce s mezinárodním teamem a manažery ze zahraničí
  • Zpracování a příprava dat pro finanční analýzu
  • Analyzování dat, reporting
  • Příprava statistik a prezentací
  • Možnost podílet se na přípravě budgetu a rozhodování o jeho efektivním využití do budoucna
  • Příležitost přispět k rozkvětu jedné z nejprestižnějších finančních firem na trhu
  • Reporting v Excelu, práce se systémem SAP (zaškolení je samozřejmostí)
Požadavky
  • Jsi analytický typ, co rád hledá finančí řešení pro rozvoj firmy?
  • Zajímáš se o finanční analýzy a pojmy ze světa financí? Máš praxi, nebo ji chceš získat?
  • Nebojíš se mluvit anglicky a motivuje tě každodenní využití angličtiny?
  • Rád nalézáš nová řešení?
  • Jsi flexibilní, tvárný a otevřený novým informacím?
  • Rád pracuješ s čísly, organizuješ je v Excelu a chceš se naučit používat SAP?

Pokud je Tvá odpověď ANO, pak Tě rádi uvidíme na pohovoru, kde zodpovíme všechny Tvé dotazy.

Benefity
  • 25 dní dovolené + Sick days
  • Stravenky
  • Benefit body v rámci "Cafeteria Benefit Plus"
  • Možnost home office
  • Referral Bonus
  • Relaxační zóny v kanceláři
  • Školení a jazykové kurzy
  • Teambuildingové akce
  • Příspěvěk na penzijní/životní připojištění