ENERGETIK ZÁVODU

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-9-350070
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho týmu specialistů a machrů v oddělení údržby hledáme novou posilu na pozici Hlavní energetik. Mezi hlavní úkoly této pozice patří především řešení zásobování závodu potřebnými energiemi (zajištění dodávek energií, evidence a vyhodnocení spotřeby).

Vaší náplní práce bude především:

  • plánovat, sledovat a vést evidenci denních spotřeb energií, provádět rozbory vůči sjednaným diagramům včetně
  • provádět případné změny na portálu dodavatele
  • pravidelně sledovat, identifikovat, navrhovat řešení a následné zabezpečit odstranění vzniklých poruch a nedostatků v rozvodech energií a spotřebě energií (voda, plyn, pára, elektřina)
  • pravidelně sledovat spotřeby vody celého areálu, vyhodnocovat a navrhovat možné úspory
  • na základě licencí ERU nakupovat, prodávat a řešit distribuci energií (za AGC)
  • pracovat se SW IŘS Energis a zpracovávat bilanční data & předání výstrah na určená místa
  • dodržovat energetickou koncepci závodu, plánovat rozvoj a spolupracovat na realizaci investic
  • správně a včas koordinovat a řídit v případě vyhlášení regulační stupně
  • provádět operativní změny sjednaných odběrových diagramů el. energie, plynu s ohledem na vyhlášení regulačních stupňů
Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti jsou pro pozic potřeba:

  • ukončené VŠ vzdělání technického směru a min 3 roky praxe v oboru / SŠ s maturitou technického směru a min 6 let praxe v oboru
  • odborná způsobilost z oblasti energetiky a vodního hospodářství a elektroenergetiky
  • znalost příslušných právních elektro a plyn norem
  • alespoň základní znalost AJ
  • PC znalosti – MS Office, SW Energis (nebo podobný)
  • ŘP sk. B
Benefity
  • garantovaný 13. a 14. plat
  • sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení