ELEKTROPROJEKTANT | AUTOMATIZACE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-30-345065
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Práce v korporátu Vás už nebaví a hledáte zaměstnavatele, kde budete své kolegy skutečně poznat a kde budete osobně zodpovědný za své výsledky? Chcete se v zaměstnání cítit jako s rodinou a k tomu pracovat na zajímavých projektech? Tak to pro Vás něco máme!

Pro pražskou společnost v oblasti automatizace právě hledáme šikovné kandidáty na pozici:

ELEKTROPROJEKTANT

Náplní práce bude:

  • společně se strojními specialisty budete připravovat technologická zařízení na klíč pro zákazníky z potravinářského průmyslu
  • budete navrhovat elektrické zapojení a rozvody zařízení na základě zadání klienta
  • budete připravovat schémata, kusovníky a technologický popis zařízení
  • v některých případech můžete oživovat a zprovozňovat technologická zařízení v tuzemsku i zahraničí
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro
  • relevantní zkušenost v elektro projektování
  • vyhláška 50/78 Sb. §6 a vyšší
  • znalost programu EPLAN výhodou, nebo znalost obdobného SW
  • znalost angličtiny (zahraniční projekty) na komunikativní úrovni, němčina vítána
  • zkušenost s realizací projektů je velkou výhodou
  • řidičský průkaz B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • prémie za ukončené projekty
  • zajímavá práce ve stabilní a úspěšné menší společnosti
  • podpora profesního i osobnostního růstu
  • neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy