ELEKTROMONTÉR - celá ČR, až 32 000 Kč/měs.

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
13-21-341052
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s montážemi, nevadí Vám být na cestách a vlastníte vyhlášku 50?

Pak jste tím pravým kandidátem na pozici ELEKTROMONTÉR!

Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí společnosti s dlouholetou tradicí!

Náplň práce:
* Elektromontážní práce na trakčním vedení, jejich dílčí řízení
* Montáž silnoproudých rozvodů a osvětlení
* Stavba venkovních a kabelových vedení vn a nn
* Montáž a rekonstrukce trakčního vedení a napájecích stanic
* Spolupráce při provádění zkoušek, revizí a spoluúčast na předávání staveb
* Pomocné stavební práce, betonáže základových prvků, zřízení kabelového lože, nakládka, vykládka materiálu

Nástup: IHNED
Mzda: 25 000 - 32 000 Kč/měs.
Lokalita: celá ČR
9 dní na cestách a 5 dní doma

Požadavky

* Vyučení v elektrotechnickém oboru
* Vyhl.50/78 sb., vyhl.100/95 Sb.
* Trestní bezúhonnost
* Manuální zručnost a flexibilita

Benefity

* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní a životní připojištění
* Měsíční a roční systém prémií
* Stravné dle zákona
* Úvodní zaškolení a procesní adaptace