Elektromechanik/elektrikář v automotive - Plzeň

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
33 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-9-360956
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do kmenového stavu společnosti působící v oblasti automotive hledáme šikovného elektrikáře/elektromechanika s praxí v oboru.

Pokud hledáte stabilní zaměstnání s místem výkonu práce v Plzni, máte prokazatelnou praxi v elektro oboru a zkušenost s údržbou a opravami vstřikovacích strojů a svařovacích robotů, jste náš člověk, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Budete převážně pracovat se svařovacími roboty ABB a vstřikovacími stroji Engel a to v oblasti:

  • správného nastavení strojního zařízení pro potřebu výroby
  • provádění preventivních kontrol a pravidelné údržby strojů
  • diagnostiky poruch a odstraňování závad strojního zařízení a linek
  • provádění záznamů o provedených kontrolách a plánovaných kontrolách
Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • vyhláška 50, §6
  • praxe na pozici elektrikáře/elektromechanika 3 roky
  • zkušenost s údržbou a opravami vstřikovacích strojů a svařovacích strojů
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
Benefity
  • nástupní mzda dle zkušeností a praxe
  • osobní ohodnocení až 2 500 Kč/měs.
  • bonus za senioritu již od 3. měsíce 500 Kč/měs., po roce 1 000 Kč/měs. navíc
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90 Kč/den
  • příspěvek na penzijní připojištění