ELEKTROMECHANIK, od 30 000 Kč/měsíc, KOLÍN

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
13-9-356655
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vyučení v elektrotechnickém oboru a vlastníte vyhlášku 50? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Máme pro Vás nabídku pozice ELEKTROMECHANIKA, kde Vaší náplní práce bude:

  • údržba a oprava elektrického zařízení
  • obsluha kompresorové stanice, výměníkové stanice, klimatizace, spalovny, plynových zařízení
  • odstraňování poruch elektro včetně havarijních stavů na výrobním zařízení a to i při pohotovostních službách
  • práce s technickou dokumentací

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Nástup: ihned

Nepřetržitý provoz: 2 dny denní, 2 dny noční, 4 dny volna

Lokalita: Kolín

Požadavky
  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., minimálně § 6
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • Spolehlivost, pečlivost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 1 hodina masáží měsíčně zdarma
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování