ELEKTROMECHANIK-MONTÁŽNÍK

Lokalita
Obor
Referenční číslo
12-21-340728
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme posily do našeho týmu pracovníků elektro montáže!

Máte zkušenosti s montážemi podle elektro technické dokumentace a jste schopni se domluvit anglicky na tom co potřebujete (na gramatice nelpíme :) )? Pak je toto příležitost právě pro Vás.

Vaší náplní práce bude provádění montáží a realizace elektro zapojení v rámci slaboproudých zařízení - jednoúčelové stroje, výrobní linky, MaR ve výrobních prostorách ve Zlíně a následná realizace přímo u zákazníka (ČR i zahraničí).

Pokud Vás nabídka zaujala a rádi by jste se dozvěděli více informací o práci samotné, neváhejte nás kontaktovat.

Požadavky
  • SOÚ vzdělání.
  • platná vyhláška 50.
  • praxe s montáží dle el. schématu
  • komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita
  • ochota jezdit na služební cesty do zahraniční
Benefity
  • příspěvek na stravování
  • práce na HPP
  • hrazené výlohy spojené s cestování, diety
  • profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • aj