ELEKTROMECHANIK l SMĚNNÝ PROVOZ l PARDUBICE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
5-5-351841
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE ELEKTROMECHANIK!

Máte rádi moderní technologie a toužíte po rozvoji v oblasti automatizace?

JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

Náplň práce:

  • Kontrola technického stavu výrbního zařízení a pravidelné údržby
  • Servis, diagnostika a řešení výrobních zařízení
  • Návrhy a vylepšení přípravků
  • Spolupráce na realizaci technických opatření ve výrobě
Požadavky
  • Vzdělání elektrotechnického směru
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Šikovnost
  • Vyhláška 50, §6 a vyšší
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování a další firemní benefity
  • Benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění.
  • Velmi výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel.
  • Nabídka 8-mi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy. Dotovaná cena jídel od 15 Kč.
  • odpovídající mzdové ohodnocení