ELEKTROMECHANIK l 1 SMĚNA l NYMBURK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
23 000 - 25 500 Kč
Referenční číslo
5-9-355464
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zapálený elektromechanik? Vadí Vám směnný provoz? Pojďte pracovat do stabilní české společnosti!

Vaším úkolem bude:

  • práce na elektrovýzbroji železničních kolejových vozidel
  • kontrola, prohlídka a opravy elektrických strojů
  • montáž a demontáž elektrických strojů a přístrojů železničních kolejových vozidel

Nástup možný IHNED! Stačí zaslat Váš životopis.

Požadavky
  • vyučení v oboru elektro
  • znalost vyhlášky 50/1978 Sb.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • v průběhu roku stabilizační příspěvek
  • po roce ve společnosti příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění v hodnotě 2000 Kč měsíčně
  • po půl roce ve společnosti příspěvek na dovolenou v částce 2500 Kč pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • podpora sportu, kultury a zdraví ve výši až 2000 Kč ročně
  • příspěvek na stravování
  • sick day