ELEKTRO PROJEKTANT | SENIOR/JUNIOR | AUTOMATIZACE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-30-344854
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici:

ELEKTRO PROJEKTANT | AUTOMATIZACE

Náplň práce:

  • technická jednání se zákazníkem
  • tvorba projektové dokumentace Elektro (s vazbou na MaR)
  • specifikace materiálu a služeb
  • autorský dozor případně koordinace stavby
  • příprava podkladů pro výběrová řízení
  • samostatné řízení zakázek
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku nebo automatizační techniku
  • výhodou znalost z oboru automatizace strojních zařízení
  • znalost německého nebo anglického jazyka
  • praxi v oblasti projektování rozvodů energie VN i NN, vč. tvorby výrobní dokumentace napájecích rozváděčů
  • osvědčení o kvalifikaci dle vyhl. 50/1978 Sb. §6 a §10 bez omezení napětí
  • zkušenosti s dimenzováním transformátorů, ochranných prvků, zkratové výpočty
  • znalost CAE systému, nejlépe EPLAN
  • orientace v technických normách
  • ŘP sk. B
  • roční výkonové prémie (Vánoční prémie) – 100% jednoho měsíčního platu
  • každoroční navyšování mezd
  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • notebook, případně mobilní telefon
  • sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky
  • poukázky Ticket Multi
  • věrnostní odměny
  • náhradní volno za přesčasy nebo jejich proplacení
  • dárkové poukázky
  • bonusy za doporučení nového zaměstnance
  • program školení – soft/hard skills; online vzdělávání
  • příležitost pracovat na projektech v zahraničí
  • profesní a kariérní růst
  • jazykové kurzy
  • občerstvení na pracovišti
  • akce pro zaměstnance (vánoční večírek, teambuilding apod.)
  • přátelský a mladý kolektiv