Elektro projektant

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-40-347367
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro největšího prodejce CNG v České republice aktuálně hledáme kandidáta na pozici ELEKTRO projektant.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • vytváření a zpracování potřebných podkladů k projekční činnosti
  • řízení a zpracování komplexní dokumentace
  • vytváření technických výkresů
  • případné změny a úpravy v projektové dokumentaci
  • výstupní kontrola projektové dokumentace
  • úzká spolupráce a pravidelná konzultace s technikem výroby v oblasti elektro
  • vedení a správa archivu k jednotlivým projektům
Požadavky

Co by měl splňovat ideální kandidát?

  • znalost vytváření projektů v programu AutoCad
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost vyhlášky 50 min. § 6, 7
  • komunikativní a samostatný typ člověka
  • zaměření na dotahování stanovených cílů
Benefity

Na oplátku Vám můžeme nabídnout:

  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • školení v rámci společnosti
  • firemní akce, vánoční večírky,
  • občasná možnost homme office
  • telefon + tarif i pro rodinné příslušníky