Elektrikář a elektronik, Stříbro, zajímavé ohodnocení

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
9-21-337382
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro svého významného klienta, který aktuálně staví svůj výrobní závod ve Stříbře - obsazujeme pozice do oddělení elektro & automatizace. Hledáme profily elektroniků a elektrikářů se zájmem o elektroniku. Nejlepší na tom je, že nemusíte mít tolik zkušeností - vystačíte si s vyhláškou 50, elektro vzděláním a motivací k seberozvoji! Všechno ostatní se naučíte :)

Společnost má již třicetiletou tradici ve světě a tento rok otevírá svůj start-up závod ve Stříbře. Využívá nejmodernější technologie a plně automatizovanou výrobu. Jejím produktem jsou plechovky pro přední výrobce nápojů.

Staňte se součástí týmu a my Vás toho spoustu naučíme. Zvýšíte si kvalifikaci a stanete se členy moderní nadnárodní společnosti.

Nabízíme pestrý benefitní systém, atraktivní mzdové ohodnocení a skvělou příležitost pro absolventy bez pracovních zkušeností.

Pro více informací se neváhejte ozvat a my Vám řekneme více.

Požadavky

* SŠ vzdělání nebo výuční list - elektro obor
* vyhláška 50
* ochota pracovat na 3 směny v nepřetržitém provozu

Výhodou určitě bude:

* základní znalost PLC programování - třeba i ze školy
* znalost pneumatiky, mechaniky, hydrauliky
* základní znalost angličtiny

Ale jak je již výše zmíněné, nejvíce nám jde o Vaší motivaci.

Benefity

* smlouva na dobu neurčitou
* kvartální bonus
* prémie za odpracované noční směny (20 %)
* prémie za odpracované víkendy (25 %)
* 5 týdnů dovolené
* stravenky v hodnotě 80 Kč/den
* příspěvek na dopravu 3 Kč/km
* vánoční bonus
* příspěvek na dovolenou
* firemní akce