Elektrikář

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 47 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
113-10-405429-2
Popis pozice

Elektrikář v naší společnosti má za úkol provádění provozních kontrol, zkoušek, zajišťován údržby, diagnostiku a odstraňování závad na výrobních a rozvodných vyhrazených elektrických zařízeních.

Požadavky
  • ochotu pracovat ve směnném provoze na 4 směny, v režimu krátký a dlouhý týden. Směna trvá 11,25h
  • vyhlášku §6 - může být i propadlá v případě odpovídající praxe
  • praxi v zajišťování a odjišťování elektrických výrobních a rozvodných zařízení
  • zkušenosti v oblasti měření a regulace technologií

Vítáme znalost čtení technické dokumentace.

Benefity

Dovolená navíc (celkem 28 dní/rok)

Penzijní připojištění ve výši 800 Kč/měsíc

Příspěvky na závodní stravování

Osobní účty zaměstnanců, které lze použít na:

rekreace

školné

zdravotní péči

sport a kulturu

A řada dalších výhod