DLOUHODOBÁ víkendová brigáda v call centru v Hradci Králové

Druh pozice
Brigáda
Mzda
164 Kč
Referenční číslo
5-10-341544
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete stabilní víkendovou brigádu?

Máte týmového ducha?

Baví Vás komunikace s lidmi a po telefonu?

NEJEDNÁ SE O ŽÁDNÝ PRODEJ!

Pokud ANO - přidejte se k nám! Stačí poslat životopis.

Požadavky

Co od Vás očekáváme?

Pozitivní a proaktivní přístup k zákaníkům. Milé vystupování a kvalitní hovory.

A koho hledáme?

Všechny aktivní uchazeče, kteří chtějí pracovat o víkendech - bude se jednat o osmihodinové ranní směny v sobotu a neděli.

Vhodné i pro maminky na mateřské dovolené a studenty.

Benefity
  • stravenku v hodnotě 115Kč za odpracovaný den
  • zaškolení na místě
  • příjemné pracovní prostředí
  • práce jen o víkendech