DLOUHODOBÁ BRIGÁDA, 120-140 Kč/hod

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
120 - 140 Kč
Referenční číslo
13-1-347895
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte brigádu, kterou si udržíte minimálně po 2-3 semestry? Chcete získat zkušenost v prestižním mezinárodním prostředí? Rádi pracujete s PowerPointem a příprava prezentací není problém?

Pro našeho klienta, mezinárodní konzultantskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici asistenta či asistentky konzultantů na částečný úvazek.

Co bude obsahem práce?

  • 85 % práce je tvorba a editace prezentací na základě podkladů od konzultantů
  • tvorba brožur a letáků
  • administrativní práce s elektronickou knihovnou

Flexibilní pracovní doba: 20 hodin/týdně potřeba docházet v časech od 9:00 - 22:00 (1-2x týdně potřeba docházet večer, odvoz zajištěn)

Mzda: 120-140 Kč/hod.

Lokalita: Praha 4 - Pankrác

Spolupráce: od ledna 2020 dlouhodobě (alespoň 1-2 roky)

Požadavky

Koho hledáme?

  • ideálně VŠ student/ka (obor čeština, angličtina, ekonomické obory apod.)
  • výborná znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • znalost MS Office, zejména MS PowerPoint
  • znalost grafických programů výhodou
  • psaní na stroji všemi deseti výhodou
  • orientace na detail
  • týmový hráč
Benefity
  • vzdělávací kurzy
  • zajištěný odvoz po 21:00
  • občerstvení na pracovišti