DISPONENT ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ!

Referenční číslo
7-28-345992
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete být součástí významné automotive společnosti, pracovat na projektech, být v kontaktu se zákazníky a je pro Vás důležité využití cizího jazyka? Pokud jsem právě zmínila oblasti, ve kterých se budete cítit profesně dobře, čtete správný inzerát na pozici DISPONENT ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ!

A Vaše pracovní náplň?

  • práce v prostředí zákaznických portálů
  • jednání se zákazníky
  • zpracování zákaznických požadavků
  • správa odvolávek (jejich zapracování do ERP systému, kontrola a plnění)
  • komunikace s adekvátními odděleními
  • příprava podkladů pro expedici, plánování termínů expedice
  • objednávání dopravy u smluvních partnerů zákazníka
  • provádí analýzy a hodnocení dle požadavku
  • participace a podpora nových projektů, zabezpečení předsériové logistiky
Požadavky

SŠ vzdělání

  • AJ nebo NJ aktivně slovem i písmem
  • znalost MS Office (uživatelská úroveň)
  • znalost SAP výhodou
  • ŘP sk. B

Předchozí praxe v zákaznickém servisu není podmínkou!

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie
  • prémie za přítomnost
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • placené přesčasy
  • možnost částečného home office
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované stravování
  • příspěvky na dojíždění
  • silná podpora jazykového a profesního vzdělávání
  • zvýhodněný zaměstnanecký telefonní tarif
  • firemní akce

K tomu všemu nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a řadu dalších nadstandartních benefitů!