DISPEČER

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
122-21-405897
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nechcete "zpátečky"? Uvítáte, když vám na noční směně ohlídá výjezdy spolehlivý kolega a vy se tak konečně v klidu vyspíte? Hledáte zaměstnavatele, kde je mzda kompletně transparentní na výplatní pásce? Čtěte dál, co vás u nás čeká:

  • volná pracovní doba
  • školení a vstřícní řidiči MKD
  • organizace práce tak, aby se cílovému zákazníkovi nezastavila výroba
  • soustředit se, aby vše proběhlo JIT/JIS
  • práce pro 4-5 stálých zákazníků
  • být styčným bodem pro naše řidiče MKD
Požadavky

Máte alespoň tříletou praxi jako dispečer, jste aktivním řidičem a domluvíte se německým jazykem? STOJÍME O VÁŠ ŽIVOTOPIS!

Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou, příspěvěk na penzijní pojištění, jazykové kurzy i 13. plat. Jestli vás k tomu potěší přátelské prostředí a firma s lidskou tváří, musíte nám o sobě dát vědět!

Benefity
  • smlouva na dobu neručitou
  • příspěvěk na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená navíc
  • Sick day
  • jazykové kurzy, školení
  • firemní telefon i pro soukromé účely
  • firemní akce
  • stabilní zázemí silné společnosti
  • možnost kariérního růstu