DevOps Engineer

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
2-10-339376
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracoval pro Americkou firmu a svoji práci trávit s lidmi z mezinárodního prostředí?
Zajímají Vás aplikace které jsou dostupné hlavně na Americkém trhu?

Hledáme DevOps Engineera, který bude mít chuť do práce a bude chtít spolupracovat na zdravotní appce!

Co bude náplní Vaší práce?
- Konfigurace, údržba a podpora sestavení Maven pro více podnikových aplikací založených na Javě
- Přizpůsobení a vylepšení sestavení podle potřeb pomocí standardních životních cyklů sestavení Maven, pluginů a skriptování
- Spolupráce s vývojáři při řešení problémů
... a mnoho dalšího

Zaujala Vás tato příležitost?
Ráda si o ni s Vámi promluvím, tak reagujte!

Požadavky

- Pokročilé znalosti s Mavenem (včetně životních cyklů, integrace)
- Schopnost vytvářet a podporovat složité sestavení Maven pro podnikové aplikace Java
- Zkušenosti s distribuovanými systémy řízení zdrojů, zejména Git (kontrola verzí pomocí Git - včetně větvení, slučování a značkování, zkušenosti s platformami úložišť)
- Zkušenosti s podporou Jenkins nebo jiné platformy pro vytváření a integraci

Benefity

- Home Office
- Flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days
- multisport karta a mnoho dalšího