Customer Service Representative

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
8-1-367551
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mezinárodní firmy sesídlem v Chomutově hledám specialistu zákaznického servisu. Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni a alespoň rok zkušeností? Pak hledáme právě Vás.

  • Komunikace se zákazníkem na mezinárodní úrovni (vyřizování a evidence požadavků zákazníka)
  • Zadávání a zpracování objednávek s cílem udržet si vysokou úroveň poskytovaných služeb
  • Odpovědnost za zajištění dodávek dle požadovaného termínu včetně objednání transportu
  • Zpracování a analýza dat vedoucí ke zlepšení úrovně služeb a snížení nákladů na dopravu
  • Administrativní podpora a spolupráce s odd. plánování
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Min. 1 rok pracovních zkušeností v oboru (zákaznický servis)
  • Znalost ERP systému, znalost Oracle R12 výhodou
  • Nezbytná znalost MS office (Excel-pokročilá úroveň)
  • Komunikativnost, analytické myšlení, orientace na zákazníka
  • Znalost anglického jazyka - pokročilá úroveň
Benefity
  • čtvrtletní bonusy
  • dovolená navíc
  • závodní dotované stravování
  • vzdělávací kurzy
  • mobilní telefon
  • příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění