Controller junior

Referenční číslo
8-11-336655
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nový výrobní automotive závod v Teplicích obsazujeme pozici Controller junior !

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • Měsíční uzávěrka v USGAAP
  • Reporting interní, externí
  • Spolupráce na ročním, čtvrtletním, měsíčním stanovení rozpočtu
  • Příprava podkladů pro schválení investic a leasingu
  • Sledování ziskovosti prototypů a nástrojů
  • Příprava dokumentace dle interních US SOX pravidel
Požadavky
  • Komunikativní AJ vyžadována
  • VŠ vzdělání (alespoň Bc.) nebo SŠ s víceletou praxí
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Znalost MS excel – kontingenční tabulky, vzorce
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se
  • Schopnost týmové práce, proaktivní přístup
Benefity
  • Hlavní pracovní poměr ihned na dobu neurčitou
  • Dotované stravování a nápoje
  • 13. plat
  • Poukázky Flexi Pass
  • Příspěvek na dětské rekreace
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu