CONSULTANT ISU BI-IN, Českobudějovicko

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
7-10-340274
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

V týmu Customer Solutions Delivery u našeho významného klienta hledáme posilu - parťáka - KONZULTANT ISU BI-IN systémů! Potřebujeme, abyste znali ABAP programovací jazyk a měli praxi v oblasti IS-U a BI-IN.

Co Vás čeká?
- účast na projektech v oblasti IS-U a BI-IN, podpora a rozvoj
- práce se SAP systémem, jeho rozvoj pro interní potřebu
- implementace interních požadavků na rozvoj
- práce s dokumentací vývoje, customizace a testování

Mzdová otázka otevřená, vždy záleží na konkrétních zkušenostech. Takže pokud se na to podle uvedeného popisu cítíte, určitě nám zašlete svůj profil!

Požadavky

- SŠ vzdělání ideálně technického směru
- praxi v oblasti IS-U BI-IN musíte mít
- znalost programovacího jazyka ABAP
- ŘP sk.B, aktivní řidič
- ochota cestovat v rámci ČR

Výhodou jsou tyto dovednosti a schopnosti:
Znalost prostředí ostatních modulů IS-U
Analytické myšlení
Schopnost rozhodování, dosahování výsledků
Schopnost prezentovat své vlastní názory
Zvládání time managementu, nastavení priorit

Benefity

5 týdnů dovolené
Stravenky
Příspěvek na penzijní připojištění
Vzdělávání a systematický osobní rozvoj
Příležitost k profesnímu růstu
Pružná pracovní doba
Placené volno nad rámec zákoníku při významných životních událostech