CHEMIK/ ÚSTÍ/ NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Plný úvazek
Mzda
19 070 - 23 000 Kč
Referenční číslo
8-14-340595
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do tradiční společnosti v srdci Ústí nad Labem hledáme chemiky. Těšíme se na Vaše životopisy :-).

Co budete mít na starosti:

  • obsluhu výrobního zařízení, filtračního zařízení, čerpací stanice, úpravny chemikálií
  • kontrolu výrobního zařízení
  • odebírání vzorků
  • nastavování potrubních tras
  • expedici hotových výrobků, stáčení hotových výrobků do sudů, kontejnerů a autocisteren
  • přípravu surovin dle technologického postupu
Požadavky
  • vyučení nebo SŠ v jakémkoliv technickém oboru či chemii
  • dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost - stáčení či příprava surovin, práce ve výškách
  • průkaz na VZV výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel