C# PROGRAMÁTOR DATOVÝCH APLIKACÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
12-10-340724
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci?
Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných řešení ve vybraných oblastech informačních technologií hledá C# PROGRAMÁTORA!

Náplní práce bude programování serverových modulů, které zpracovávájí data z nových zdrojů.
Analýza a zpracování úprav stávajících modulů. Prezentace uživateli, komunikace s externími zákaznickými systémy.

Požadavky

- aktivní znalost C# v prostředí .NET (Visual Studio)
- alespoň základy AJ/NJ
- samostatnost a chuť se profesně rozvíjet

Výhodou pro Vás bude aktivní znalost -> aktivní znalost OOP, SQL, Entity framework.

Benefity

- volná pracovní doba
- možnost home-office
- stravenky
- jazykové kurzy
- práce s technologiemi IoT (Internet of Things)