Business Support Analyst

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
28 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-23-348427
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

V Excelu si poradíš s funkcemi i kontingenčními tabulkami?

Domluvíš se anglicky?

Baví Tě analýzy, reporty, tvorba prezentací?

Pokud můžeš odpovědět ano, pokračuj ve čtení!

Co budeš dělat?

  • Support sales oddělení - obchodní zástupci a key account manažeři (reporty, analýzy, prezentace pro interní účely a zákazníky)
  • Příprava podkladů pro pravidelné mezinárodní meetingy
  • Monitoring letákových akcí a jejich vyhodnocení
  • Spolupráce na ročním zákaznickém plánování
  • Práce v Excelu a SAPu
  • Zpracování Nielsen a GFK dat
Požadavky

Kdo jsi?

  • Umíš anglicky a nebojíš se mluvit.
  • V Excelu zvládneš kontingenční tabulky i funkce.
  • Umíš udělat prezentaci v Powerpointu včetně vkládání grafů atp.
  • Máš analytickou mysl s orientací na detail.
  • Jsi samostatný, ale dokážeš pracovat v týmu (budeš spolupracovat s členy týmy z obchodního oddělení).
  • Jsi komunikačně zdatný a dokážeš předávat kolegům informace.
  • Pokud si dříve pracoval se SAPem, budeš mít velkou výhodu.
  • Víš, co jsou GFK a Nielsen data a v případě, že si s nimi již pracoval, budeš kandidát číslo jedna.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • mobilní telefon, notebook