Business Development Specialist | HW/SW | Praha

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-23-359449
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte obchodní zkušenost s technickým produktem/službou? Jste obchodník s úspěšnou akviziční praxí a rád byste pracoval u stabilní české společnosti prodávající laserové tiskárny, kopírky, příslušný SW a jinou multifunkční techniku?

Pro rychle expandující obchodní tým přímého prodeje hledáme vhodné kandidáty na pozici

Business Development Specialist

Co bude Vaše náplň práce?

  • hledání nových obchodních příležitostí v regionu Praha a střední Čechy
  • představování produktů a služeb společnosti, příprava obchodních nabídek
  • uzavírání objednávek či obchodních smluv, fakturace
  • vyřizování poptávek od klientů
  • péče o svěřené zákazníky, servis klientům
Požadavky

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání a praxe na obchodní pozici
  • zkušenost v oblasti akvizic a přímého prodeje
  • schopnost získat a jednat se zákazníky a rozvíjet jejich potenciál
  • zájem o hi-tech produkty
  • analytické myšlení, komunikační a prezentační dovednosti
  • pokročilá znalost MS Excel (velkou výhodou práce s tabulkami a funkcemi)
  • plánovací a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • automobil i pro osobní účely
  • kvartální bonusy z prodeje
  • stravenky
  • výuka anglického jazyka
  • mobil a notebook
  • školení
  • moderní kanceláře s výbornou dostupností
  • zázemí stabilní a významné společnosti s přímým napojením na mezinárodní koncern