Business Development Manager

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
70 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
19-23-351405
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený/á obchodník/obchodnice, business development manažer/ka?

Domluvíte se anglicky a rusky?

Máte zkušenost v B2B obchodu?

Pokud ano, pokračujte ve čtení!

Co bude Vaší náplní práce?

  • Analýza trhů a vyhledávání nových obchodních příležitostí dle svěřeného teritoria v zemích Rusko, Kazachstán, země CIS, Irán.
  • Řízení obchodních plánů (prodejních a marketingových) pro jednotlivé svěřené trhy.
  • Strategický business development, důsledná znalost potřeb a odlišností zákazníků na jednotlivých trzích.
  • Dosažení základní znalosti produktového portfolia firmy pro potřeby cenového a jiného srovnání s konkurencí.
  • Pravidelný benchmarking konkurence.
  • Řízení stávajícího portfolia distributorů.
  • Motivace, coaching, business planning, potencionálně vyhledávání dalších distributorů v případě potřeby/akvizice.
  • Důsledná znalost zákazníků na trzích svěřeného regionu (vytvoření vlastního návrhu „tour plánu“ za účelem komunikace s klíčovými business accounts v regionu).
  • Participace na navrhování a řízení obchodních a marketingových strategií pro jednotlivé trhy.
  • Odpovědnost za forecasting klíčových položek produktového portfolia.
  • Participace na vývoji nových produktů specifických pro tento region, komunikace potřeb.
Požadavky

Kdo jste?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky.
  • Komunikativní angličtina a ruština.
  • Ochota cestovat (50 % času na cestách).
  • Zkušenost s akvizicemi.
  • Pro-klientsky orientovaný přístup - starost o stávající zákazníky.
  • Zkušenost v B2B prodeji.
  • Oblast pracovních a ochranných pomůcek/oděvů výhodou.
Benefity
  • dovolená 5 týdnů
  • automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky
  • Multisport karta
  • možnost dalšího vzdělávaní a rozvoje
  • penzijní připojištění